Українська легкоатлетка здобула «бронзу» на чемпіонаті світу U20

СпортЮлія Поліковська, 24 липня 20163290
Легкоатлетка Юлія Левченко

Українська спортсменка Юлія Левченко здобула «бронзу» чемпіонату світу з легкої атлетики U20, які проводилися Польщі у Бидгощі. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті.

Левченко виграла медаль у заключний день змагань. У секторі для стрибків у висоту вона з першої спроби подолала 1,86 м. Перемогла чешка Міхаела Груба (1,91 м). Мексиканка Ксімена Лізбет Есквівел з результатом 1,89 м стала другою.

Додамо, естафетна четвірка 4 по 400 метрів у складі Яни Качур, Єлизавети Бризгіної, Дарії Ставничої і Джойс Коби фінішувала п’ятою з національним рекордом України U20 (3.33,95 хв). Перемогли американки з найкращим результатом сезону у світі серед атлеток віком до 20 років (3.29,11 хв).