Українська вчена отримає $10 тисяч премії від індійського університету

СвітВолодимир Пиріг, 2 жовтня 201714470

Українка Марина В’язовська зі Швейцарського федерального технологічного інституту, що розташований у Лозанні, буде удостоєна премії SASTRA Ramanujan Prize 2017 року, повідомив «Голос Америки» з посиланням на індійські ЗМІ.

Премію індійського університету SASTRA заснували в 2005 році і щорічно присуджують за видатний внесок молодих математиків у сфери, на які вплинув учений з Індії Срініваса Рамануджан. Вікове обмеження на премію встановлено на рівні 32 років, оскільки Рамануджан багато досягнув до такого віку, зазначають індійські ЗМІ.

За інформацією, премію вручатимуть 21-22 грудня 2017 року на Міжнародній конференції з теорії чисел в університеті SASTRA в Кумбаконамі, рідному місті Рамануджана. Її розмір становить 10 тисяч доларів. У минулому її лауреатами ставали представники найпрестижніших університетів світу.

Марина В’язовська – обдарований математик, яка зробила внесок у низку фундаментальних проблем у теорії чисел. Раніше цього року вчена отримала одну з найпрестижніших математичних премій світу – «Премію Салема 2016», яку за важливістю прирівнюють до Нобелівської премії. Українка розв'язала задачу, над вирішенням якої вчені працювали кілька століть.

В’язовська народилася в Києві, де здобула ступінь бакалавра математики. Над дипломом магістра математик працювала в Німеччині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук