Українські бізнесмени вивчають у Львові методологію бізнес-кластерів

6 липня 20138440
Українські бізнесмени вивчають у Львові методологію бізнес-кластерів
Фото Олега Кохана

У Львові 5-7 липня перебувають понад 30 бізнесменів з різних міст України, які є випускниками Києво-Могилянської бізнес-школи та керівниками успішних компаній. У Львові підприємці вивчали методологію бізнес-кластерів міста. Під час бізнес-туру учасники зустрілись з міським головою Львова Андрієм Садовим.

"Робота у місцевому самоврядуванні – це складний процес, який щодня дає нові проблеми, які треба вирішувати. Місто – це мегаструктура, яка в себе включає пологовий будинок, школу, садочок, тепло, воду, закінчуючи похоронним бюро та цвинтарем. І ця вся система має гармонійно працювати. Це дуже цікавий досвід роботи", - зазначив мер Львова.За його словами, у Львові працює Інститут розвитку міста як неурядова організація, щоб працювати над стратегією розвитку міста.

"Цінність стратегії у тому, що люди, які бали участь у її розробці, зараз це все реалізовують. Було близько 120 різних концепцій, програм, стратегічних планів. Ми це все проаналізували і вийшли на стратегію. Насправді стратегія – це не папір, а люди. Кластери, які сьогодні в активному розвитку – це туризм та ІТ. У нас динаміка у 30% по розвитку кластеру ІТ", - додав Андрій Садовий.

Він також нагадав, що у Львові сьогодні працює приблизно 6 тисяч ІТ-працівників.

"Якщо говорити про туризм, то створено за останні роки близько 10 тис. робочих місць", - зазначив міський голова.

У рамках львівського бізнес-туру також відбудуться зустрічі з представниками кластеру бізнес-послуг та спільнотою Львівської бізнес-школи.

Нагадаємо, 8 лютого у Львові відзначили урочистою конференцією 5-річчя Львівської бізнес-школи. На конференцію прибув народний депутат Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук