Українським військовим пообіцяли закупити в наступному році танки «Оплот»

Вже з наступного року для армії почнуть закуповувати танки «Оплот», повідомив начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України (ЗСУ) Юрій Мельник.

«Частини забезпечуються і є рішення начальника Генерального штабу, який чітко поставив завдання – до кінця року бойові частини повинні бути забезпечені бронетанковим озброєнням на 100%. Це завдання буде виконано», — сказав Мельник в ефірі «5 каналу» увечері в четвер, 15 жовтня.

«В нас по програмі є закупівля “Оплотів” в наступному вже році. Ця програма буде виконана. Зараз ведуться переговори із заводом Малишева про можливість постачання цих танків для ЗСУ», – додав він.

В 2015 році «Оплот» визнали кращим танком світу. За більшістю показників він перевершує основні бойові танки армій Росії Т-90А і M1 Abrams армії США. Основний бойовий танк «Оплот» є бойовою гусеничною машиною, яка має високу вогневу міць, надійний захист і високу рухливість. Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколетючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.

Вирішення широкого кола бойових завдань можливе у різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умовах в діапазоні температури навколишнього середовища від мінус 40 С до плюс 55 С, відносній вологості повітря до 98 % при температурі плюс 25 С, висоті до 3000 м над рівнем моря і запиленості повітря, що зустрічається при реальній експлуатації. Виробляє танк державне підприємство «Завод імені В. О. Малишева», що у Харькові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук