Український концерн «Антонов» співпрацюватиме з Росією

ДП робитиме оцінку технічного стану літака «Руслан» російської авіакомпанії

ЕкономікаКатерина Чурилова, 3 листопада 20175083
У ДП стверджують, що побоюються «міжнародних санкцій» у разі відмови від ремонту

Українське державне підприємство «Антонов» планує виконати певні роботи для російської авіакомпанії «Волга−Днєпр». Про це повідомляє прес-служба компанії.

«З метою дотримання своїх зобов’язань на договірній основі фахівці ДП «Антонов» виконають роботи з оцінки технічного стану літака Ан−124−100 «Руслан» російської авіакомпанії «Волга−Днєпр», – розповідають на підприємстві.

Водночас там наголошують, що така співпраця узгоджена з повноважними міністерствами та відомствами України. Окрім того, зазначають у прес-службі, на це російське підприємство не поширюються санкції РНБО України.

В «Антонові» нагадали, що є розробниками та утримувачами сертифікатів транспортних літаків Ан−124−100 «Руслан», тож зобов’язані «постійно оцінювати цілісність конструкцій своїх літальних апаратів протягом всього терміну їх експлуатації».

«Невиконання «Антоновим» і Україною обов’язків, обумовлених цілою низкою міжнародних правил та вітчизняним законодавством, призведуть до застосування відповідних міжнародних санкцій», – заявляють на підприємстві. Зокрема, кажуть там, літакам марки «Ан» можуть заборонити міжнародні польоти, а також передати функції розробника іншим органам, уповноваженим країною−експлуатантом повітряних суден.

«Невиконання своїх прямих обов'язків підтримувати цивільні літаки марки «Ан» призведе до втрат ліценцій розробника, дозволів на авіаперевезення та втрат ринків», – додали у прес-службі.

Як відомо, раніше російське видання «Коммерсант» повідомило, що Росія і Україна ведуть закриті переговори щодо продовження льотної придатності літаків Ан-124-100 «Руслан», які використовує російська вантажна авіакомпанія «Волга-Днєпр».

У парку російського перевізника 12 «Русланів», які виконують чартерні вантажні перевезення. Утримувачем сертифікатів цих літаків залишився «Антонов» і, згідно з умовами цим документів, процедура продовження ресурсу літака повинна проводитися після кожних 4 тис. льотних годин.

При цьому «Антонов» виступив категорично проти передачі права обслуговування цих літаків російському «Конструкторському бюро Ільюшина».

Раніше повідомлялося, що ДП «Антонов» планує до кінця поточного року згорнути співпрацю з російською компанією «Волга-Днєпр».

«Антонов» і «Волга-Днєпр» у 2006 році створили компанію Ruslan International Ltd (RI, Стенстед, Великобританія), яка стала маркетинговим агентом українського і російського операторів перевезень. Обидві авіакомпанії транспортують вантажі здебільшого літаками Ан-124-100 «Руслан».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук