Національна академія аграрних наук призупинила членство всіх російських академіків

Також призупинили членство з науковців анексованого Росією Криму і тимчасово окупованій території Донбасу

Національна академія аграрних наук України (НААНУ) призупинила членство 22 академіків - громадян Росії. Про це йдеться у відповіді Академії на запит «Українських Новин».

Зокрема, на загальних зборах НААНУ було припинено членство іноземних членів Академії – громадян Росії: Рудольфа Алексахіна, Анатолія Грабовця, Михайла Гулюкіна, Андрія Іванова, Олександра Каштанового, Миколи Ковальова, Анатолія Корнієнка, Юрія Лачуги, Олександра Литвиненка, Андрія Мисика, В'ячеслава Позднякова, Петра Прохоренка, Геннадія Романенка, Євгена Савченка, Анатолія Самуйленка, Віктора Сичова, Анатолія Смирнова, Миколи Стрекозова, Ігоря Тихоновича, Івана Ушачова, Володимира Шкрабака і Володимира Шумного.

Таким чином, було призупинено членство всіх російських академіків.

Також призупинено членство двох академіків і трьох членів-кореспондентів, які не підтвердили громадянство України, зокрема тих, які проживають на території анексованого Росією Криму і тимчасово окупованій території Донбасу, не підтримують зв'язок з Академією і не виконують обов'язки членів НААНУ.

Йдеться про членів Академії Анатолія Авідзбу, Федора Адаменя і членів-кореспондентів Віктора Загоруйка, В'ячеслава Іванченка, Миколу Макрушина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук