Український стартап Feel VR зібрав рекордні півмільйона доларів на Kickstarter

Більше за Feel VR інші інвестиційні проекти не отримували

СвітКатерина Чурилова, 13 червня 20187450
Feel VR збирав гроші для ігрових пристроїв – керма і педалей для симуляції водіння

Український стартап Feel VR зібрав на Kickstarter більш ніж півмільйона доларів замість необхідних 60 тисяч на виробництво ігрового керма і педалей. Про це пише AIN.ua.

Зазначається, що це рекордний показник для українських проектів.

Особливість пристроїв Feel VR (мотоциклетний симулятор) полягає в їх надчутливості та невисокій ціні в порівнянні з аналогами. Кермо оснащене технологією Direct Drive, яка значно збільшує його точність і чуйність. Пристрої з Direct Drive зазвичай використовують в професійних цілях, ціна такого обладнання може досягати кілька тисяч доларів. Комплект Feel VR обійдеться в 600 доларів.

Основна частина залучених коштів піде на виробництво, частина – на оплату роботи підрядників, які брали участь в реалізації кампанії, а також на розширення команди.

У стартапі відзначають, що спочатку планували залучити близько 300 тис. доларів.

«Передбачити підсумкові збори було складно, але ми прагнули до цієї суми. І тільки в перші кілька годин кампанії стало зрозуміло, що з прогнозами в цілому не помилилися. Результатом задоволені, він перевершив наші очікування майже в два рази», – коментує CEO Feel VR Олексій Гнатієнко.

Поставки пристроїв заплановані на листопад 2018 року.

Наразі в стартапі вирішують, де організувати виробництво – в Україні чи Китаї. «З плюсів України – знайомі підрядники, процес. Але доставка в Україну дуже дорога, плюс до всього, є корупційні ризики, не налагоджена система», – коментують в стартапі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук