Український стартап потрапив до ТОП-25 престижного конкурсу з робототехніки

СвітРоман Ганкевич, 13 грудня 20174930
Український стартап потрапив до ТОП-25 престижного конкурсу з робототехніки
фото УНІАН
UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей

Український стартап UniExo потрапив до ТОП-25 на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub. Окрім того, наразі, на сайті триває голосування, в якому UniExo – на першій сходинці. Про це повідомляє VIDIA.

UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. Він має на меті допомогти людям із травмами та проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Розробив його український інженер Антон Головаченко.

«Використання продукту забезпечує вільне пересування людей з обмеженими можливостями у зручній та безпечній формі для них, без використання зовнішньої допомоги, а також людей, що знаходяться в післяопераційному періоді, після травматичного стану, перебувають на реабілітації», – написали про український стартап на сайті Robohub.

Виріб складається з модулів, які одягаються на пошкоджені руки або ноги та допомагають тренувати м'язи у разі паралічу або переломів кінцівок. Програмне забезпечення, датчики, серводвигуни приводять до руху штучні руки і ноги за заздалегідь запрограмованим режимом.

Додамо, що крім Антона Головаченка, розробкою подібних екзоскелетів займаються багато інших науковців. Світовим лідером є ізраїльський вчений, роботизований костюм якого допомагає ходити людям з критичним ушкодженням хребта. Однак, ціна ізраїльського винаходу сягає понад $70 тис., в той час як український прототип набагато дешевший – від $5 до $15 тис. через те, що деталі друкуються на промислових 3D-принтерах.

Проголосувати за український стартап UniExo можна тут.

Нагадаємо, наприкінці листопада ZAXID.NET писав про робота львівських розробників, який також увійшов до топ-25 винаходів року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук