Український телеканал показав відеозвернення лідера забороненої КПУ

Петро Симоненко назвав українську владу неонацистами і зрадниками Батьківщини

СуспільствоАК, 9 травня 201648575
Український телеканал показав відеозвернення лідера забороненої КПУ
Скріншот з відео

Київський телеканал «Гамма» показав 9 травня пропагандистську промову лідера забороненої в Україні комуністичної партії Петра Симоненка, у якій той назвав українську владу «неоцистами, що прийшли до влади після збройного перевороту».

Телеканал «Гамма», власником і директором якого є син лідера українських комуністів Андрій Симоненко, показав у своєму ефірі відеозвернення Петра Симоненка, у якому той виправдовував комуністичний режим в Україні 1920-1991 рр. і пропагував діяльність забороненої КПУ. Теперішню українську владу Петро Симоненко назвав «неонацистким отребьем, пришедшим к власти в Украине после вооруженного переворота в феврале 2014 года».

Симоненко також звинуватив владу у перейменуванні «тисяч улиц и населенных пунктов, названных в честь героев Великой отечественной войны» і висміяв ідею «Дня пам’яті і примирення», який відзначають в Україні 9 травня. «С кем и чем примириться? Нам предлагают помирится с пособниками фашистов, полицаями и предателями Родины», – заявив Петро Симоненко.

Відеозвернення Симоненка також опубліковане на сайті КПУ, з якого після заборони комунстітичної символіки прибрали серп і молот. Судячи з повідомлень на сайті, українські комуністи продовжують активну діяльність, попри офіційну заборону комуністичної ідеології і навіть самої назви «комуністична партія».

Телеканал «Гамма», який показав в ефірі відеозвернення Симоненка, веде мовлення в Києві з кінця 2006 року на підставі 10-річної ліцензії Нацради з питань телебачення і радіомовлення.  У 2009 році Нацрада видала «Гаммі» ліцензію на супутникове мовлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук