Український Центр візуальної культури став лауреатом премії принцеси Марґріт

КультураКатерина Сліпченко, 18 листопада 20141810

Європейська культурна фундація (ECF) преставила лауреатів Нагороди принцеси Марґріт 2015 року - Афінську бієнале (Афіни, Греція) та Центр візуальної культури (Київ, Україна).Журі анонімно визначило, що нагорода Європейської культурної фундації імені принцеси Марґріт 2015-го року поїде до Афін та Києва. Нагороду буде вручено 31 Березня 2015 року в Брюсселі. Кожен із переможців отримає по 25 000 євро.
, повідомляє I-Pro.

Нові лауреати нагороди Європейської культурної фундації імені принцеси Марґріт були обрані за свою діяльність в публічній сфері, створення вкрай необхідного відкритого простору для мистецької думки.Обираючи цих переможців, Європейська культурна фундація посилає потужний сигнал європейським незалежним культурним ініціативам, які показують, наскільки культура може бути здатна до трансформації навіть за найбільш несприятливих політичних та економічних обставин.Центр візуальної культури (ЦВК) було засновано 2008 року в Києві як платформу для співпраці між науковцями, митцями та активістами. ЦВК є міждисциплінарним майданчиком, де перетинаються громадський активізм та прогресивна мистецька практика, що робить безпрецедентний внесок у формування культурного виробництва та публічних дискусій у Києві, в Україні та в цілому регіоні. Під керівництвом динамічної та відданої команди ЦВК успішно заохочує українську та міжнародну аудиторії до розвитку більш комплексного розуміння того, як мистецтво та критичне мислення можуть озброїти нас необхідними навичками відкритості та потужної уяви − навичками, що є життєво важливими для прогресивного демократичного суспільства.Нагорода Європейської культурної фундації імені принцеси Марґріт була ініційована у 2008 році та названа на честь попереднього презедента фундації − принцеси Нідерландів Марґріт. Вона була заснована за участі Міністерства освіти, культури та науки Нідерландів та Міністерства закордонних справ Нідерландів.
 


Європейська культурна фундація підтримує культуру Європи протягом останніх 60 років з вірою в те, що культура об’єднує людей та може надихнути їх на нові підходи до усталеної концепції демократії. Цього року організація святкує свій 60-річний ювілей, наголошуючи, що сила культури є невід’ємним компонентом у створенні більш відкритої Європи без дискримінації. У своїй ролі президента ECF, Її Королівська Величність принцеса Лаурентін Нідерландська є активною провідницею місії Європейської Культурної Фундації.


Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук