Українській журналістці заборонили в'їзд до Росії та Білорусі

Білоруські прикордонники поставили Коваленко штамп у паспорті про заборону в'їзду

Українську журналістку Оксану Коваленко не впустили до Білорусі. Усе тому, що їй заборонили в'їзд на територію цієї країни, а також Росії. Про це сама журналістка написала на своїй сторінці в Facebook.

«Тепер я точно знаю, що мені заборонено в'їзд до Росії. Ну я туди і не їхала, щоправда. Їхала я в Мінськ у своїх справах. Але РФ та Білорусь же «союзні держави», а тому зняли мене з поїзда на кордоні і відправили в Україну назад», – мовиться у повідомленні журналістки.

Вона зазначила, що білоруські прикордонники ретельно приховували причину заборони в’їзду до країни та жодних відповідних повідомлень не давали.

«Та й те, що саме в РФ я небажана і саме РФ – ініціатор, я сама одним очком підгледіла у них в базі, коли вони мій паспорт перевіряли. А прикордонники все стверджували, що це все мої умовиводи про РФ, а вони просто «союзна держава» і в'їзд мені заборонений в Білорусь», – додала Коваленко.

За її словами, прикордонники випитували в неї, навіщо вона їхала в Мінськ. Окрім того, перевіряли речі та сфотографували.

«На питання, а навіщо їм це, якщо все одно не пускають, послалися на якийсь наказ, який і показати не змогли», – написала Коваленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук