Українці отримують найбільше дозволів на проживання в Євросоюзі

За минулий рік в країнах Євросоюзу офіційно оселилися понад 300 тис. українців

СвітВолодимир Пиріг, 20 жовтня 20153570
Українці отримують найбільше дозволів на проживання в Євросоюзі

Українці за минулий рік посідають перше місце за кількістю отримання дозволів на проживання в Європейському Союзі, повідомляє європейське статистичне агентство Євростат.

Загальна кількість громадян України, яким надали право проживати на території якоїсь із держав ЄС складає 302 800 людей, тобто, понад 13 відсотків від всієї кількості дозволів. На другому місці Сполучені Штати (199 200 людей), треті й четверті Китай та Індія (відповідно, 169 700 і 134 900 осіб).

Як підрахували експерти Євростату, громадяни цих чотирьох держав отримали третину всіх дозволів на проживання на території ЄС, пише Радіо Свобода.

Більшості українців (62 відсоткам) надали дозволи перебування в ЄС на основі працевлаштування, хоча такі підстави, як навчання та сімейні обставини теж були, повідомляє Євростат.

Головною державою ЄС, в якій громадяни України отримали дозволи на проживання, традиційно залишається Польща. Загальна кількість українців, яким надали право проживання на польській території, складає 247 400 людей. Тим часом, американці і китайці здебільшого оселялися у Великобританії (199 200 і 169 700 відповідно).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук