Українці Придністров'я ображені на кандидатів у президенти

Низька явка українських виборців Молдови на виборах президента України пояснюється, насамперед, необхідністю подолати значну відстань до лише двох наявних виборчих дільниць. Проте й кандидати на посаду президента України не проявили жодної активності для зустрічі зі своїми виборцями в Придністров'ї і проведення відповідної виборчої кампанії.

Таку думку висловив голова Товариства ««Укрпросвіта» імені Т.Г. Шевченка» Володимир Боднар під час зустрічі з лідером невизнаної Придністровської Молдавської Республіки Євгеном Шевчуком, пповідомляє Укрінформ.

«Активність була низька насамперед через необхідність подолати значну відстань на виборчу дільницю в Кишинів або Бєльці. Інша причина, на якій я б наголосив, - це те, що кандидати на посаду президента України не виявили жодного інтересу до наших виборців і активності на території Придністров'я для зустрічей і проведення відповідної агітаційної кампанії», - зазначив Боднар.

За словами представників українських громад Придністров'я, для доставки виборців до Кишинева і Бєльців був організований спеціальний транспорт.

Раніше Надзвичайний і Повноважний посол України в Молдові Сергій Пирожков зазначив, що основною причиною низької явки на виборах стала організована владою регіону

За підсумками голосування українців у Молдові, у виборах взяли участь 782 українських виборці, 470 з яких - жителі Придністровського регіону.

Всього в Молдові живуть постійно або тимчасово понад 50 тисяч громадян України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук