Українці Угорщини закликали прем’єра країни підтримати продовження санкцій проти РФ

СвітЮлія Поліковська, 27 червня 20160
Українці Угорщини закликали прем’єра країни підтримати продовження санкцій проти РФ
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Голова «Державного самоврядування українців Угорщини» Юрій Кравченко скерував відкритого листа прем’єр-міністру Угорщини Віктору Орбану, в якому закликав офіційний Будапешт підтримати продовження санкцій проти Російської Федерації. Відповідний лист оприлюднено на сайті об’єднання українців Угорщини.

«Невід’ємним елементом політики добросусідства особливо в нинішніх умовах є активна підтримка міжнародних зусиль, метою яких є відновлення територіальної цілісності України, зупинка російської збройної агресії на сході України і повернення Україні Кримського півострова. Послідовна і чітка позиція Угорщини щодо поваги міжнародного права і європейських цінностей безсумнівно демонструє її прихильність підтримці України. Підтримка Будапештом продовження санкцій на саміті ЄС стане ще одним важливим внеском у практичну допомогу, яку Угорщина надає українському народові, включаючи угорську меншину, представники якої також захищають своє право на демократичне майбутнє в єдиному і незалежній українській державі», – сказано у листі.

Нагадаємо, у 2014 році Євросоюз, США, і інші країни ввели санкції відносно РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України. Тоді прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан закликав уникнути введення санкцій проти Росії, які зачіпають торгово-економічні зв'язки європейських країн з РФ.

21 червня цього року посли країн ЄС попередньо погодилися продовжити санкції проти Росії ще на півроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук