Українці з Іспанії привезли допомогу пораненим воякам

Головні новини Львова за 08.06Марічка Крижанівська, 8 червня 2015, 16:57 1343 0

Українська діаспора, яка мешкає в іспанському місті Малага та провінції, передала адресну фінансову допомогу родинам чотирьох бійців, які мають важкі ураження хребта і голови. Ці вояки - із різних регіонів України та лікуються у Львівському військовому шпиталі.

"Ми вирішили цього разу здійснити адресну допомогу, конкретним хлопцям. Лікарі порадили тих, хто найбільше потребує нашої підтримки. Також хлопці знаходяться на реабілітації у Мурсії і всі асоціації українців, зокрема, і громадська організація "Майдан-Малага", і товариства, і різні церковні конфесії, і просто громада українська із Малаги та провінції Малага долучалися, щоб зібрати гроші", - розповів представник громадської організації "Майдан-Малага" Ярослав Васильців.

"Ми, львівські волонтери, постійно співпрацюємо з українцями з Малаги, ми надавали вже неодноразову допомогу і військовому шпиталю, і виїжджали на передову, і зараз знову плануємо поїхати, відправити туди автомобіль", - додав Андрій Стецьків, активіст ГО "Наш вибір".

Довідка. Волонтерська діяльність української громади з іспанського міста Малага почалася ще із часів Майдану, тоді вони надсилали революціонерам усе необхідне. Для цього створили громадську організацію "Майдан-Малага". А з початком війни діаспоряни регулярно надають допомогу воякам, зокрема, придбали обладнаний реанімобіль, який відвезли на передову.

Наступним проектом стало запрошення в Іспанію театру імені Марії Заньковецької на благодійні гастролі заради тих же ж наших захисників. Після повернення заньківчани дали концерт і воякам, які лікуються у львівському військовому шпиталі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук