Українці за місяць здали понад 7 тисяч одиниць незареєстрованої зброї

Протягом місяця громадяни України здали в міліцію понад 7 тисяч одиниць зброї та спецзасобів. Від кримінальної відповідальності після добровільної здачі нелегальної зброї звільнено більше 450 осіб. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

Найбільше зброї громадяни здали в Дніпропетровській (406), Чернівецькій (282), Харківській (274), Хмельницькій (251) областях. Стільки ж – 251 одиницю – здали мешканці столиці.

За результатами місячника здачі зброї, в органи внутрішніх справ було здано 4617 одиниць вогнепальної зброї, у тому числі майже 330 – нарізної зброї армійських зразків і стільки ж – мисливської нарізної зброї. Найбільше було здано гладкоствольної зброї – більше 3,3 тис. одиниць.

Також громадяни принесли до міліції майже 2,5 тисячі спеціальних засобів – 1995 газових пістолетів і револьверів, а також 448 пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями. Крім того, здали більше 196 тисяч різних боєприпасів, майже 20 кг вибухових речовин, 225 снарядів, 81 міна, 193 гранати та 29 запалів.

Понад 450 зданих одиниць громадяни змогли зареєструвати у власність. Зараз вирішується питання щодо реєстрації в особисту власність громадян ще понад 1200 одиниць зброї та спецзасобів.

Трохи більше 2,8 тис. «стволів» планують передати для зберігання на склади територіальних органів МВС. Понад 2,5 тис. одиниць зброї та спецзасобів правоохоронці мають знищити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук