«Укроборонпром» анонсував будівництво нового заводу для виробництва боєприпасів

Проектна документація і кошторис нового заводу з виготовлення боєприпасів в Україні перебуває на розгляді Кабміну. Про це розповів голова державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов в ефірі 5 каналу.

За його словами, наразі «Укроборонпром» вийшов на фінальну стадію по законодавчому узгодженню проекту нового заводу. Голова «Укроборонпрому» стверджує, що на розгляді в Кабміні перебуває понад 10 варіантів будівництва.

Директор держконцерну також розповів, що Укроборонпром запланував будівництво сучасного підприємства, яке вироблятиме боєприпаси, що відповідатимуть міжнародним стандартам.

«Ми створимо сучасне виробництво боєприпасів, яке буде відповідати всім міжнародним стандартам. Значні потужності дозволять не тільки повністю задовольнити потреби Збройних сил України, але й поставляти продукцію на експорт. А це – стабільні валютні надходження до держбюджету. Таким чином, ми компенсуємо виділені кошти», – запевнив Романов, якого цитує телеканал «112 Україна».

Романов наголосив, що Україна потребує власного виробництва боєприпасів, оскільки єдиний вітчизняний патронний завод знаходиться в Луганську, на тимчасово окупованій території, а технологічні можливості захопленого підприємства давно застаріли і не відповідають вимогам часу.

«У нас є інноваційні технології для виготовлення боєприпасів, але досі ми не мали відповідної виробничої базою. Будівництво заводу дасть нам певну незалежність: ми будемо виробляти не тільки новітню зброю, але і снаряди для неї», – заявив генеральний директор «Укроборонпрому».

Він додав, що згідно світовому досвіду 40-60% боєприпасів роблять холостими, для навчання військових. Тому виробництво завжди буде затребуване.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук