«Укроборонпром» продемонстрував 3D-радар, який бачить одночасно до 500 цілей

Державний концерн «Укроборонпром» продемонстрував нову розробку – 3D-радар 80К6Т, якийй бачить цілі у радіусі 500 км на висоті від 0 до 40 км, повідомила прес-служба концерну.

«Завдяки цьому радару військові зможуть бачити всі повітряні об’єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах, від 0 до понад 40 км. 3D оглядовий локатор 80К6Т може відслідковувати до 500 цілей одночасно», – йдеться в повідомленні.

При цьому, можливості розробки завдяки великій зоні огляду дозволяють виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети. А спеціальна система обробки сигналів дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

«Цей радар може працювати з всіма зенітно-ракетними комплексами, які стоять на озброєнні Збройних сил України. Його використання значно посилить протиповітряну складову», – наголосили в «Укроборонпромі».

Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. При цьому, завдяки тільки одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі одразу за трьома координатами: дальності, азимуту та висоти, тобто створюється 3D-модель. Раніше, зазначили в концерні, для цього потрібно було застосувати одразу два радари.

Фото Укроборонпрому

Розгорнути таку радіолокаційну станцію можна за 10-15 хв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук