«Укртелеком» ввів спецтариф для жителів Донбасу за тимчасову відмову від його послуг

«Укртелеком» пропонує своїм абонентам у  Луганській і Донецькій областях спеціальний тариф за тимчасове призупинення послуг фіксованої телефонії та Інтернет-доступу.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Вартість сервісу становить 1 грн на місяць.

«Оператор розуміє, в якому становищі опинилися  клієнти у Східній Україні. Для абонентів Луганської та Донецької областей, які були змушені покинути територію проживання або не мають можливості оплачувати послуги зв'язку в повному обсязі, Укртелеком впровадив спеціальний тариф за тимчасове призупинення дії своїх популярних послуг. Тариф становить 1 гривню на місяць з урахуванням ПДВ. Ця пропозиція поширюється на користування фіксованим телефоном і доступом до мережі Інтернет («ОГО!»). Скористатися сервісом можуть абоненти – фізичні особи, а також юридичні особи, у тому числі корпоративні та бізнес-клієнти», — йдеться у повідомленні.

Оформлення спеціального тарифу здійснюється за спрощеною процедурою. Абоненти можуть вибрати найзручніший для себе спосіб: письмове або усне звернення. Письмову заяву абонент може подати до будь-якого відділення компанії на території України. Усне звернення буде опрацьовано і зафіксовано Контакт-центром, куди необхідно звернутися за номером 0-800-506-800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Раніше Укртелеком уже впровадив аналогічний тариф за призупинення послуги Інтернет-доступу для мобілізованих абонентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук