<

УКУ створить спеціальну стипендію для підтримки кримськотатарських студентів

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 листопада 20141300

На 7й Благодійний вечір Українського католицького університету (УКУ) в Києві, який відбудеться 6 грудня 2014 року, кримськотатарські митці пожертвували  свої твори мистецтва. На виручені кошти Університет створить окрему стипендію для талановитої молоді з числа кримськотатарського народу.

Про це йдеться у прес-релізі поширеному в четвер, 27 листопада прес-службою УКУ.

Ініціаторами виступили кримськотатарські митці: Рустем Скібін, Ельміра Сеїт Аметова, Мамут Чургу, Ельдар Гусенов та інші, які подарували Університету свої мистецькі вироби з кераміки, художньої вишивки та різноманітні аксесуари.

«Ми розуміємо, що кримські татари перебувають у дуже скрутному становищі. Ми віримо, що вони є інтегральною частиною сучасної української політичної нації, мають українську ідентичність, а ідентичність – це не абстрактне поняття, вона реалізується через спілкування між людьми, через бажання перебувати в колі людей», - прокоментував ідею створити спеціальну стипендію для кримських татар перший проректор УКУ Тарас Добко.

Проректор наголосив, що цією нагодою скористаються не тільки кримські татари, але і інші студенти, які через спілкування з однолітками зможуть пізнати цей народ. 

Нагадаємо, що Український католицький університет має великий досвід рекрутингу студентів з цілої України. Наприклад, на магістерській програмі з журналістики вчиться понад 50% студентів з поза меж Галичини, окрім цього в університет на різноманітні соціальні акції та короткотермінові програми приїжджають сотні студентів з цілої України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук