Уляна Супрун ініціює створення в Україні єдиної гарячої лінії психологічної підтримки

Вона допоможе врятувати життя багатьох українців

Уляна Супрун ініціює створення в Україні єдиної гарячої лінії психологічної підтримки
Єдина гаряча лінія, на думку Уляни Супрун, допоможе врятувати життя багатьох українців

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун планує створити в Україні загальнонаціональну службу психологічної підтримки, куди кожен українець може звернутися по допомогу в момент особистої кризи.

Про це очільниця МОЗ написала на своїй сторінці у Facebook.

Цю ідею Уляна Супрун обговорила на зустрічі в Сіднеї з Колманом О'Дрісколлом гендиректором єдиної гарячої лінії психологічної підтримки та протидії самогубствам в Австралії «Lifeline Australia».

За її словами, «Lifeline Australia» — лінія допомоги, яка щороку надає психологічну підтримку понад мільйону австралійців. Наразі працює близько 40 центрів, що охоплюють 60 населених пунктів по всій країні. Близько 11 тисяч добровольців надають послуги підтримки та понад тисяча співробітників забезпечує координацію дій з управління та збору коштів.

Кожен може отримати психологічну допомогу в будь-який час, адже лінія працює в режимі 24/7/365 (24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік), дзвінки безкоштовні та повністю анонімні

«Плануємо створення «Лінії життя» і в Україні. Це буде загальнонаціональна служба підтримки, куди кожен українець в момент особистої кризи зможе звернутися по допомогу. Важливо, щоби це була єдина всеукраїнська лінія, яка об’єднає зусилля багатьох фахівців, організацій, використовуючи досвід того, що вже напрацьовано в Україні та світі», - пише Уляна Супрун.

Уже, за словами Уляни Супрун, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Україною та Австралією, аби максимально прискорити процес імплементації такої практики в нашій країні. Він передбачає переклад протоколів надання психологічної допомоги, які використовують фахівці австралійської служби.

За підтримки посольства Австралії в Україні буде розпочато відбір кандидатів - майбутніх тренерів працівників лінії.

«В Австралії завдяки роботі національної гарячої лінії вдається рятувати 50 тисяч життів щороку. Впевнена, що створення єдиної гарячої лінії в Україні допоможе врятувати життя багатьом українцям», – пише очільниця МОЗ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук