Уляна Супрун розповіла про пропозицію хабара від помічника народного депутата

Раніше детективи НАБУ обшукали у цій справі помічника Олега Ляшка і мера міста на Київщині

Прізвищ хабародавців та їхніх посад міністерка не оприлюднила

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун написала у Facebook, що помічник народного депутата пропонував їй хабар у вигляді квартири.

«Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороге обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ із заявою про ознаки злочину. Потім я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все», – зазначила вона.

Супрун додала, що в подальших зустрічах із помічником народного депутата брав участь також мер міста, який підтвердив намір дати хабар у вигляді квартири.

«Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи», – розповіла вона.

В.о. міністра підкреслила, що хай би яким дорогим не було медичне обладнання, МОЗ завжди готове допомогти громаді його отримати, якщо в ньому дійсно є необхідність.

«У країні діють численні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, у бюджетах міст і громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст і медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов'язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі не потрібно. Такі спроби отруюють намагання уряду відновити довіру суспільства до державної служби. Це також не дозволяє українцям вибратися з темного минулого і розвиватися», – заявила Супрун.

Вона зазначила, що в МОЗ уважно спостерігатимуть за перебігом слідства у справі про хабар.

Як писав ZAXID.NET, 7 березня детективи НАБУ провели обшуки у помічника лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка – Олександра Богачова та у міського голови Вишневого (місто в Києво-Святошинському районі Київської області).

Тоді повідомлялося, що помічник-консультант Ляшка – Олександр Богачов – нібито від імені міського голови Вишневого пропонував Супрун квартиру в новобудові у Вишневому, якщо вона посприяє в отриманні медичного обладнання для міської лікарні цього населеного пункту.

Тоді Уляна Супрун відмовилася коментувати цю інформацію, а Олег Ляшко назвав слідчі дії НАБУ у свого помічника «ідіотським звинуваченням».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук