Унівська група представила Стратегію сталого розвитку Львова до 2025 року

18 грудня 20095572

18 грудня у Львівській міській раді відбулися презентації Концепції розвитку Львова, напрацьована у 2000-2001 роках ГО «Інститут міста» та Стратегії сталого розвитку до 2025 року, яку розпрацьовує незалежне громадське утворення «Унівська група». Це остання презентація у рамках першого етапу формування Єдиної стратегії Львова.

Орест Друль, Олександр Фільц, Євген Глібовицький, Мирослав Маринович, задіяні у цій роботі, акцентували на тому, що стратегія розвитку Львова має базуватися на цінностях львів’ян і Львова, цілісному баченні обличчя міста у тривалій перспективі.

На думку розробників доцільного говорити про сталий розвиток міста, і не обмежуватися короткостроковими економічними завданнями. Є.Глібовицький зокрема зазначив: «Стратегія конкурентоспроможності, розроблена компанією Monitor Group, орієнтована на те, щоб зробити місто багатим, але вона не дає відповіді, як зробити мешканців щасливими. Нас непокоїть, що кластер туризму визначено як ключовий. Розвиток туризму, безперечно, є важливим для Львова, однак його не треба ставити на перше місце, бо надзвичайно активний туризм у місті може порушити те середовище, яке маємо, загрожувати його вартостям».

Проте учасники презентації погодилися, що лише шляхом широкої дискусії можна досягнути мети – напрацювати виважену, і правильно націлену стратегію для міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • патріо 19 грудня 2009, 00:34

  сталий розвиток це можна світогляд, ідеологія, а ці речі стосуються усього світу та окремих країн. писати "сталий розвиток міста" це те саме, що писати про "коммунізм на отдельно взятом хуторе". можна говорити про розвиток міста (території) на принципах сталості. зазначену помилку роблять часто. щоб не засвічувати себе як хуторян, варто поправити назву програму. наміри Львова добрі. бажаю успіху!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Lv 19 грудня 2009, 00:12

  Було б ще краще, якби знайшлися люди, які могли б добрі ідеї втілити в життя. Тобто такі люди є, але до влади ніхто їх не допускає.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук