Управління комунальної власності ЛМР пропонує списати майже ₴1,4 млн боргів орендарів

ЕкономікаО.Г., 19 квітня 20160

Управління комунальної власності Львівської міськради підготувало проект ухвали «Про впорядкування питання заборгованості з орендної плати за окремі об'єкти комунальної власності м. Львова», якою пропонується списати борги за оренду майна низці юридичних та фізичних осіб.

Загалом таких боргів на ₴1,36 млн. Боржників поділили на три категорії. Перша – це орендарі, визнані банкрутами, ліквідовані у зв’язку з припиненням юридичної особи та у зв’язку зі смертю (₴488,3 тис.). Друга – це борги, які не підлягають стягненню, згідно з рішенням судів (₴29,3 тис.). Третя категорія виникла внаслідок спливу позовної давності та малозначності боргу (₴843,7 тис.).

Якраз в останній категорії, де юристи вчасно не звернулися за витребуванням боргу до суду, найбільші суми заборгованості в орендарів. Зокрема, ТОВ «НЕМО» - ₴232,5 тис. боргу, ПП фірма «ТМА» - ₴227,3 тис.,  ТОВ «Редут» - ₴166,3 тис., ТОВ «Надія-3» - ₴143,3 тис.

У першій категорії (банкрути, ліквідовані, смерть) найбільші суми боргу у ВАТ «Облпаливо» (₴198,5 тис.), Тимофія Єфіменко (₴95,8 тис.) та Андріани Біби (₴94,3 тис.). 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук