УПЦ КП закликала не застосовувати насильство проти учасників Маршу рівності

Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) заявила, що виступає проти «пропаганди гомосексуалізму», однак закликала «всіх до незастосування насильства».

«У зв’язку з оголошеними на 12 червня цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, закликаємо всіх до незастосування насильства. Ми категорично відкидаємо заклики до насильства і навіть кровопролиття, як не згідні з духом Євангелія», — йдеться у заяві прес-служби церкви.

«Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоби гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні та корисні для суспільства й особистості», — наголошують в УПЦ КП.

«Релігійні люди не можуть миритися з гомосексуалізмом, іншими аморальними діями та їхньою пропагандою, як явищами духовного й суспільного життя. Користуючись закріпленими Конституцією України правами на свободу совісті, свободу слова, свободу мирних зібрань, наші співгромадяни мають право висловлювати свою позицію», – додали автори заяви.

12 червня у Києві має відбутися Марш рівності – хода на захист прав людини, зокрема права на мирні зібрання, а також проти дискримінації представників ЛГБТ-спільноти. Проти такого заходу виступила низка релігійних та праворадикальних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук