Уряд дозволив переселенцям отримувати пенсії та виплати через комерційні банки

Уряд дозволив переселенцям отримувати пенсії та виплати через комерційні банки
фото 0432.ua
Переселенці зможуть отримувати виплати у будь-яких відділеннях банків

Внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати пенсії та соціальні виплати як готівкою, так і шляхом безготівкових операцій через будь-які комерційні банки, а не тільки через «Ощадбанк». Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив у середу, 13 вересня.

Виплата пенсій, інших соціальних виплат переселенцям тепер проводитиметься через рахунки й мережу відділень «Ощадбанку» а також через мережу установ будь-яких банків на підконтрольній владі території.

При цьому доставку пенсій і соцвиплат за місцем проживання особам з інвалідністю першої групи здійснюватимуть працівники «Укрпошти».

Уряд також скасував перевірки матеріально-побутових умов для кількох категорій внутрішньо переміщених осіб. Це нововведення розповсюджується тільки на працівників державних органів, органів місцевого самоврядування та військовослужбовців-переселенців, які знаходяться в зоні проведення АТО на Донбасі.

Окрім цього, за рішенням уряду, граничний розмір грошової допомоги, що виплачується на сім’ю переселенців, до складу якої входять особи з інвалідністю, підвищено до до 3400 грн.

Нагадаємо, державні соціальні виплати переселенцям виключно через «Ощадбанк» були запроваджені у червні 2015 року.

За даними Мінсоцполітики, в Україні налічується близько 1,6 млн внутрішньо переміщених осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук