Уряд готується скасувати державне регулювання цукрової галузі

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 березня 20164341

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування державного регулювання виробництва і реалізації цукру. Відповідний законопроект зареєстрований 29 лютого.

Згідно з пояснювальною запискою, мінімальні ціни на цукор, квота «А», у рамках якої він може реалізовуватися, та інші заходи не виправдали себе. Прикладом цього є щорічні стрибки цін, дефіцит або профіцит цієї продукції на внутрішньому ринку, а також істотне зменшення кількості виробників цукру.

Розробником законопроекту було Міністерство аграрної політики і продовольства спільно з учасниками ринку, які неодноразово виступали проти мінімальних цін на цукор і держрегулювання галузі.

Кабінет міністрів України підвищив на 2016/2017 маркетинговий рік (МР, вересень - серпень) мінімальні ціни на буряковий цукор на 40,7% порівняно з поточним МР - до 9078,87 грн за тонну (без ПДВ). Мінімальні ціни на цукровий буряк у наступному сезоні будуть на 38,4% вищими – 616,99 грн за тонну (без ПДВ), зазначає «Інтерфакс-Україна».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук