Уряд готується створити спеціальну мобільну мережу для органів державної влади

Кабінет міністрів України вирішив створити Національну мережу мобільного зв’язку державних органів.

Таке рішення закріплене розпорядженням уряду № 523-р «Про затвердження плану основних заходів зі створення Національної мережі мобільного зв’язку державних органів на 2015 рік» від 20 травня 2015 року, текст якого оприлюднено на його сайті.

«Затвердити план першочергових заходів зі створення Національної мережі мобільного зв’язку державних органів на 2015 рік. Визначити адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації головним виконавцем плану заходів, затвердженого цим розпорядженням», — зазначено в тексті документа.

Цей план передбачає проведення до вересня цього року низки заходів. Серед них — визначення потреби спеціальних користувачів у системах і засобах мобільного зв’язку; підготовка пропозицій щодо вибору технологічної платформи систем мобільного радіозв’язку для окремих груп спецкористувачів; демонстрація пілотних проектів діючих систем мобільного зв’язку спеціального призначення.

Планується також підготувати технічне завдання з розробки ескізного проекту зазначеної Національної системи, пропозиції щодо забезпечення впровадження системи, зокрема, щодо внесення змін до законодавства (у випадку необхідності), а також щодо забезпечення радіочастотним ресурсом і видачі необхідних дозвільних документів.

Крім цього, план передбачає визначення обсягів та джерел фінансування проектування і впровадження такої мережі, проведення оцінки необхідних людських ресурсів, вивчення умов розгортання виробництва радіоелектронних засобів (радіостанцій) спеціального призначення.

Документ також передбачає підготовку пропозицій щодо організації діяльності та взаємодії центральних органів виконавчої влади щодо впровадження Нацсистеми, зокрема, з організації навчання особового складу, технічного обслуговування і ремонту засобів радіозв’язку, а також адміністрування, обслуговування та розвитку зазначеної системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук