Уряд надасть статус учасника війни співробітникам підприємств і служб, що працюють в АТО

СуспільствоОксана Руда, 29 вересня 20151420

Кабінет міністрів України надасть статус учасника війни співробітникам підприємств і служб, які працюють в зоні проведення антитерористичної операції (АТО). Відповідна постанова № 739 від 23 вересня 2015 р. розміщена на офіційному сайті уряду.

«Установити, що підставою для надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (витяги з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України), а також документи про направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в антитерористичній операції в районах її проведення (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень)», – йдеться в документі.

Нагадаємо, за словами речника Міністерства оборони Оксани Гаврилюк, з початку проведення АТО статус учасника бойових дій вже отримала 71 тис. 231 людина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук