Уряд дозволив голові Львівської ОДА взяти ще одного заступника

Відповідно до нововведень, тепер голови низки ОДА можуть мати шістьох заступників

Уряд дозволив голові Львівської ОДА взяти ще одного заступника
фото lviv.vgorode.ua
Наразі Олег Синютка має чотирьох заступників

Кабінет Міністрів України збільшив кількість посад заступників у голів місцевих державних адміністрацій. Зокрема, на одну посаду збільшили кількість заступників очільнику облдержадміністрації Львівщини. Про це йдеться у постанові уряду № 256 від 28 березня 2018 року.

Документом збільшено кількість заступників голів місцевих державних адміністрацій до шести — у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Харківській обласних державних адміністраціях, а також у Київській міській державній адміністрації, з урахуванням посади першого заступника голови.

До п’яти збільшено кількість заступників у інших обласних та Севастопольській міській державних адміністраціях, разом із першим заступником голови, до трьох — у районних, районних у Києві та Севастополі державних адміністраціях, включаючи першого заступника голови.

«Збільшення кількості управлінських посад забезпечить якісне здійснення управлінських функцій з метою комплексного соціально-економічного та культурного розвитку як держави, так і її окремих територій», – зазначається на сайті Кабміну.

До слова, згідно з інформацією сайту Львівської обласної держадміністрації, нині у голови Львівської ОДА Олега Синютки четверо заступників. Це Ростислав Замлинський, Ірина Гримак, Оксана Стоколос-Ворончак та Маріанна Вільшинська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук