Уряд назвав рекомендовані дати початку нового навчального року в університетах

Університети на час карантину можуть вирішити самостійно, чи навчати студентів дистанційно

Університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді з представниками місцевих органів влади і профільними міністерствами.

«В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет, треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей», – сказав Шмигаль.

Разом з тим, Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за таким розкладом:

  • для студентів 1 курсу (освітній ступінь бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;
  • для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;
  • для студентів-магістрів першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

Також Шмигаль наголосив, що навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно – з 1 вересня. До слова, вступна кампанія в Україні стартує 1 серпня.

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше Міністерство охорони здоров’я опублікувало рекомендації для роботи шкіл під час карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук