Уряд назвав вимоги для кандидатів на посади держсекретарів міністерств

Уряд оголосив конкурси на посаду держсекретарів восьми міністерств

Будинок Кабінету міністрів України

Кабінет Міністрів України затвердив вимоги для кандидатів на посади державних секретарів міністерств.

Відповідне розпорядження Кабміну уряд в п’ятницю, 14 жовтня, опублікував на своєму сайті.

Згідно з документом, кандидат на посаду повинен мати ступінь магістра, загальний стаж роботи – не менше семи років; досвід роботи на посадах державної служби категорій «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері – не менше трьох років.

Також кандидат має вільно володіти державною мовою, мати знання у сфері законодавства, зокрема того міністерства, до якого кандидат претендує на посаду.

Кандидат повинен знати вимоги трудового законодавства та законодавства про держслужбу, а також регламент уряду. Крім того, претендент повинен мати лідерські навички: уміти встановлювати нові цілі, пріоритети та орієнтири; досягати кінцевих результатів, працювати з великим обсягом інформації, володіти стратегічним плануванням; здатністю виконувати одночасно кілька завдань; навичками ведення ділових переговорів.

У плані особистих якостей претендент має бути принциповим, рішучим та вимогливим під час ухвалення рішень; спрямованим на служіння суспільству, захист національних інтересів. Вітається системність; інноваційність та неупередженість; самоорганізація та саморозвиток; уміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи від кандидатів на посади приймають до 18:00 28 жовтня 2016 року.

Конкурс розпочнеться 7 листопада 2016 року о 10:00 в Києві на вул. Прорізній, 15.

Конкурс оголошений на зайняття посад держсекретарів Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства інфраструктури, Міністерства інформаційної політики і Міністерства культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук