Уряд обмежить розмір дотацій на одного сільгоспвиробника сумою ₴150 млн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 13 жовтня 20171480

Виплата бюджетних дотацій сільськогосподарським товаровиробникам у 2018 році буде обмежена сумою в 150 мільйонів гривень, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

«Бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників і стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції (2 млрд грн) буде вдосконалено шляхом зміни формули нарахування коштів і обмеження надання підтримки одному виробнику – не більш ніж 150 млн гривень», – йдеться в повідомленні.

Крім того, півмільярда гривень, передбачених на фінансування розвитку фермерства та кооперації, буде надаватися через кооперативи. Решту півмільярда отримають сімейні ферми та інші фермери.

Крім того, згідно з повідомленням, передбачені на тваринництво кошти надаватимуть на будівництво і реконструкцію тваринницьких комплексів (2 млрд), а також заплановано запустити програму для поліпшення генетики в тваринництві з бюджетом 300 млн гривень за напрямками м'ясного, молочного тваринництва і свинарства.

Нагадаємо, що проект державного бюджету на 2018 рік передбачає збільшення державної підтримки сільгоспвиробників до 7,3 млрд гривень, з яких 2 млрд гривень спрямовуються на бюджетну дотацію для аграріїв, на яку 2017 року передбачено 4 млрд гривень.

У першому півріччі 2017 року з державний бюджет було виділено 1,91 млрд гривень на дотації для аграрних підприємств. Найбільшу частку всіх дотацій на загальну суму 809 млн грн отримала група компаній «Миронівський хлібопродукт» екс-заступника голови Адміністрації президента Юрія Косюка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук