Уряд схвалив текст угоди з ЄС про підтримку регіональної політики на €55 млн

ЕкономікаОксана Руда, 26 листопада 2014770

Кабінет міністрів схвалив текст угоди з Євросоюзом про підтримку регіональної політики на 55 млн євро. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України 26 листопада, передає прес-служба уряду.

Як йдеться у повідомленні, підписання угоди дозволить залучити допомогу ЄС на суму 55 млн. євро (з яких 50 млн. євро – кошти секторальної бюджетної підтримки, 5 млн. євро - технічна допомога), яка буде спрямована на вдосконалення нормативно-правової бази регіональної політики; забезпечення стабільного та передбачуваного фінансування регіонального розвитку; зміцнення фінансової автономії місцевої влади; впровадження ефективної системи моніторингу та оцінки ефективності реалізації регіональної політики; посилення конкурентоспроможності регіонів України; поліпшення економічної, соціальної та територіальної єдності регіонів.

Зазначено, що угода буде впроваджуватися до 2020 року. Кошти секторальної бюджетної підтримки будуть надходити в державний бюджет траншами (перший – в 2015 році).

Церемонію підписання документа планується провести 27 листопада під час візиту комісара Європейської політики сусідства і розширення Йоханнеса Хана.

Нагадаємо, основна робота щодо впровадження децентралізації в Україні повинна бути виконана до другої половини 2015 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук