Уряд за найближчі десять років хоче поліпшити якість життя у селах

СуспільствоВолодимир Пиріг, 29 вересня 201511021

Кабінет міністрів України схвалив концепцію розвитку сільських територій, реалізація якої розрахована до 2025 року.

Рішення про затвердження концепції закріплене відповідним розпорядженням Кабміну.

«Концепція окреслює головні пріоритети розвитку сільських територій та механізм підготовки аграрного та сільського сектора держави до функціонування в умовах зони вільної торгівлі з Євросоюзом», – йдеться в документі.

Крім того, реалізація концепції дасть змогу перемістити фокус аграрної політики держави з підтримки аграрного сектора економіки на підтримку сільського розвитку – поліпшення якості життя та економічного благополуччя сільського населення.

Згідно з документом, планується збільшити чисельність сільського населення, знизити коефіцієнт його смертності до рівня міського, підвищити рівень оплати праці та збільшити кількість робочих місць у сільському господарстві до 1 млн, а кількість зайнятого сільського населення – у 1,5 раза, підвищити до 15% частку доходів сільських домогосподарств від підприємницької діяльності, а частку органічних сертифікованих сільгоспугідь – до 7%.

Реалізація концепції здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, обсяг фінансування визначатиметься щороку.

Згідно з розпорядженням, Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Національною академією аграрних наук України та зацікавленими центральними органами виконавчої влади протягом місяця зобов’язане розробити та надати Кабміну план заходів щодо реалізації концепції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук