Уряд заперечує можливість соціального вибуху в Україні

25 листопада 20082330

„Немає підстав говорити про можливість виникнення соціального вибуху в Україні”, - заявила Людмила Денісова, міністр праці та соціальної політики, відповідаючи на запитання журналістів після позачергового засідання уряду. За її словами, уряд працює над мінімізацією негативних наслідків світової фінансової кризи й активізує роботу щодо соціальної складової країни. Про це повідомляє прес-служба Міністерства праці та соціальної політики України.

„Ми не маємо права допустити, щоб люди відчули на собі подих фінансової нестабільності”, - наголосила Людмила Денісова. За її словами, головні завдання на 2009 рік - обмежити зростання рівня безробіття, забезпечити бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду. Міністр запевнила, що боротьба зі скороченням штатів підприємств здійснюватиметься через підтримку тих роботодавців, які не звільнятимуть своїх працівників. Люди, які тимчасово втратять роботу, обов’язково отримають державну підтримку, а також будуть залучені до громадських робіт.

„Безумовно, є зниження надходжень коштів до фонду оплати праці, до Пенсійного фонду, але нема ніяких ознак для того, щоб говорити про дефіцит”, - наголосила Л.Денісова. Вона також зазначила, що пенсії сьогодні виплачуються стабільно, а кожен пенсіонер отримує свою пенсію вчасно. Міністр запевнила, що така ж ситуація збережеться й наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук