Уряд затвердив розпорядження про боротьбу з неофіційним працевлаштуванням

СуспільствоЮрій Братюк, 5 вересня 201831201

У середу, 5 вересня, Кабінет міністрів України затвердив розпорядчий правовий акт «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

За повідомленням прес-служби Кабміну, метою розпорядженням буде боротьба з тіньовою зайнятістю. Актом передбачено посиленння співпраці органів державної влади в питаннях виявлення фактів застосування нелегальної праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них змін з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

«Десятки сотні людей на підприємствах працюють неоформленими. Роботодавці деякі забирають у них право на достойну пенсію у майбутньому і на легальну роботу. І ми маємо численні звернення, тисячі звернень людей, що їхні роботодавці не збираються їх оформлювати офіційно», - наголосив прем’єр під час засідання уряду.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, у першому кварталі 2018 року рівень тіньової економіки склав 33% від офіційного ВВП, що на 4 процентних пункти менше порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Про це йдеться у звіті Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук