Усі дитячі бібліотеки Львова отримають книги шрифтом Брайля

Усі дитячі бібліотеки Львова отримають книги, надруковані шрифтом Брайля. Також у Львові почали озвучувати книгу львівського автора Юрія Винничука «Історія одного поросятка». Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до проекту Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» «Читаємо на рівних. Бібліотека для всіх» усі 17 міських дитячих бібліотек Львова цього року вперше отримають по 10 найменувань книг, надрукованих шрифтом Брайля.

«У такий спосіб прагнемо, щоб львівські бібліотеки були відкритими для різних категорій маленьких і юних читачів, щоб мали у своїх фондах не зовсім звичні рельєфно-крапкові книги, щоб кожна родина, яка виховує незряче дитя, могла взяти книжку в найближчій від власного дому бібліотеці. Врешті, щоб люди, які бачать, відкривали для себе веселих і щасливих розумників і розумничок, що творять і змінюють цей світ попри важкі вади зору», – процитувала прес-служба ЛМР виконавчу директорку ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксану Потимко.

Книгу Юрія Винничука «Історія одного поросятка» озвучують співак Славко Нудик разом з незрячою дівчинкою Діаною Патерегою. Друк книг шрифтом Брайля здійснюватимуть спеціалісти Ресурсного центру Львівської політехніки Катя Івашутіна та Марта Сидоряк. Кожна книга, надрукована шрифтом Брайля, матиме CD з аудіоверсією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук