Усі закупівлі Львів здійснює за нормами, які діють в ЄС, – Андрій Садовий

Сьогодні, 15 квітня, у стінах Львівської міськради міський голова Львова Андрія Садового зустрівся з представниками Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС». На зустрічі обговорили співпрацю з Transparency International, проект електронних закупівель, практику ЄС у цих питаннях тощо.

«Не треба вигадувати ровер – потрібно лише впровадити ті стандарти, які успішно працюють в Європі. Тим паче, що ця практика для Львова є нормальною, адже всі закупівлі ми вже проводимо за тими нормами, які діють в ЄС», – відзначив Андрій Садовий, передає прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, сьогодні у готелі «Дністер» стартує триденний семінар у сфері державних закупівель у Львові. Метою заходу є підвищення рівня знань про сучасні аспекти державних закупівель та вдосконалення практичних навичок імплементації стандартів ЄС, відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Довідка. Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» розпочав роботу в Києві у листопаді 2013 року. Його діяльність спрямовано на підтримку розвитку систем державних закупівель і державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС. Проект фінансує Європейський Союз та реалізує Консорціум на чолі з компанією Crown Agents Ltd. Проект працюватиме до листопада 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук