Услід за Польщею Латвія підтримала ідею розміщення миротворців ООН на Донбасі

Услід за Польщею Латвія підтримала ідею розміщення миротворців ООН на Донбасі
фото Delfi Latvia
Прем'єр Латвії Лаймдота Страуюма

Латвія підтримує ідею розміщення миротворчих сил ООН на сході України. Про це в неділю, 22 лютого, сказала прем'єр Лаймдота Страуюма після зустрічі з президентом України Петром Порошенко, передає видання Delfi.

Під час зустрічі сторони обговорили врегулювання конфлікту на сході України. Порошенко зазначив, що розміщення миротворчих сил ООН на сході України підтримують США і Великобританія, і він має намір просити про підтримку також Францію. Страуюма підкреслила, що необхідно зробити все, щоб на сході України встановилося перемир'я.

Сторони також обговорили економічні виклики, які стоять перед Україною і можливу допомогу ЄС. Порошенко і Страуюма також обговорили прогрес, якого досягла Україна у питанні лібералізації візового режиму.

Нагадаємо, Національні збройні сили Латвії готові долучитися до миротворчої операції ЄС в Україні, якщо б відповідні рішення прийняли Рада безпеки ООН і латвійський Сейм.

Зазначимо, президент Польщі Броніслав Коморовський підтримує ідею президента України Петра Порошенка про відправку миротворчої місії ООН на Донбас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук