USAID запустило нову програму підтримки децентралізації в Україні з бюджетом у $50 млн

USAID запустило нову програму підтримки децентралізації в Україні з бюджетом у $50 млн
фото USAID
DOBRE - це п'ятирічна програма USAID із загальним бюджетом $50 млн

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запустило в Україні програму «Децентралізація приносить кращі результати і ефективність» (DOBRE) з бюджетом $50 млн. Про це у вівторок, 25 жовтня, повідомила посол США в Україні Марі Йованович, написала «Інтерфакс-Україна».

«Програма, яка запускається сьогодні, допоможе 75 об'єднаним громадам у семи областях», - сказала Йованович під час відкриття програми DOBRE в Києві.

Тим часом прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подякував США за підтримку реформи децентралізації в Україні.

Як зазначається, на старті в програмі беруть участь 25 громад: по шість із Тернопільської та Дніпропетровської областей, чотири з Івано-Франківської, по три з Миколаївської та Херсонської, дві з Харківської і одна з Кіровоградської. Ще 50 об'єднаних громад будуть обрані для участі в проекті 2017 року.

Програма допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, оживити місцеву економіку, боротися з корупцією, а також поліпшити можливості для участі людей у розвитку самих громад.

DOBRE - це п'ятирічна програма USAID із загальним бюджетом $50 млн, мета якої - підтримка ефективного управління об'єднаних громад, допомога конструктивній взаємодії громадян, громадянського суспільства з органами державного управління, прозорість і якісне надання послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук