В будинку на вул. Театральній, 12 відновлять цінні історичні розписи

СуспільствоВ.К., 25 червня 20140
В будинку на вул. Театральній, 12 відновлять цінні історичні розписи
Розписи ХІХ ст. в будинку на Театральній, 12.

З 1 до 5 липня у межах проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» відбуватиметься черговий практичний семінар, під час якого львівські малярі та реставратори відновлюватимуть цінні сторичні розписи  ХІХ ст. в будинку на Театральній, 12.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Реставраційні роботи проводитимуться комплексно й у відповідності до пам’яткоохоронних вимог.

Під фаховим наглядом GIZ в цьому будинку вже було відреставровано вхідні двері до квартир, сходи, сходові поручні та штукатурку на стінах.

В межах чергового семінару підвищення кваліфікації планується відновити цінний розпис стелі, проміжних майданчиків та сходових маршів. Цей розпис має бути захищено, закріплено, консервовано, розкрито і частково відреставровано. Окремою метою є навчання та підвищення кваліфікації нових фірм зі Львова для обачної санації та реставрації.

Практичний семінар проводитиметься під керівництвом німецького реставратора Маркуса Шульца в супроводі управління охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Таким чином, місто дає дозвіл на проведення реставраційних робіт, і учасники семінару матимуть нагоду обмінятися професійним досвідом про цілі та технології реставрації.

Після успішного завершення реставраційних робіт кожен учасник семінару отримає сертифікат про участь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук