В Добротворі спорт став доступним для всіх

Стратегія соціального партнерства між енергетичною компанією ДТЕК та селищем Добротвір продовжує втілюватися у нових суспільно-корисних проектах

Суспільство30 листопада 2016, 11:40 457 0

Завдяки їм, мешканці селища отримують кращі стандарти у сфері охорони здоров’я та нові можливості для творчого і спортивного розвитку.

Серед останніх вуличні спортивні майданчики із сучасними тренажерами, встановлені на кошти компанії ДТЕК біля футбольного стадіону. Тренажери для щоденних занять спортом облюбували і професійні спортсмени, і звичайні мешканці.

«Ці тренажери називаються антивандальні, бо вони встановлюються на вулиці і їх неможливо зламати, а ще вони годяться для всіх сезонів року, розповів футбольний тренер Андрій Давидович. Для нас вони є дуже корисними, бо ми з дітьми на них робимо розминку, після чого йдемо грати в футбол. Окрім того, цими тренажерами користуються мешканці селища Добротвір різного віку. Тут запросто ввечері можна побачити старших жіночок, котрі інтенсивно займаються на усій групі тренажерів. Вони дуже зручні для всіх вікових груп».

Ще одна інвестиція в розвиток спорту купівля спортивного інвентарю на суму 30 тисяч гривень для Добротвірського дошкільного навчального закладу №2. Компанія допомогла оснастити спортзал сучасним обладнанням в рамках програми міні-грантів «Місто своїми руками».

«З ДТЕК ми співпрацюємо уже давно. Наша перша співпраця допомогла оснастити медичний кабінет, кабінети психолога та вчителя-логопеда. Окрім того, ми ще закупили технічне обладнання, а саме: комп’ютер і мультимедійний проектор. На це нам було виділено свого часу 47,5 тисяч гривень. Другий міні-проект в межах 5 тисяч включав у себе облаштування музичної зали. Ми закуповували тканину для куліс та стільці для глядачів, сказала завідувач садочку Любов Овчаренко. Цьогорічний проект – оснащення спортивної зали майже за 30 тисяч гривень. На цю суму були закуплені кольорові модулі, тренажер, стінка, полички та інвентар для занять ранковою гімнастикою (палиці, м’ячі, тощо)».

Завдяки підтримці компанії ДТЕК спорт вже став часиною життя добротвірців тут створено належні умови для того, щоб люди будь-якого віку могли підтримувати форму та проводити більше часу на відкритому повітрі. Компанія і надалі буде вкладати кошти в розвиток тих напрямів, які покращують якість життя та сприяють розвитку активного, здорового суспільства.

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук