В Івано-Франківську студенти-медики вийшли на пікет через складні питання на іспиті

Іноземні студенти медичного університету обурились питаннями, котрих вони не вивчали, у тестах

В Івано-Франківську студенти-медики вийшли на пікет через складні питання на іспиті
Студенти біля головного входу др ІФНМУ

В Івано-Франківську студенти-іноземці місцевого медичного університету вийшли на акцію протесту. Вони виступили проти несправедливих, на їхню думку, умов під час складання фінального іспиту КРОК-2, інформує «Галицький кореспондент».

За словами студентів, на екзамені майже не було заявлених наперед для підготовки тем, натомість було багато питань, яких вони не вчили і які належать до інших розділів медицини.

«Ставити нам питання з гігієни і екології – несправедливо. Ми вивчали ці речі загалом, а на КРОКу були дуже складні питання. Це несправедливо», – розповів студент-медик шостого курсу Ісільдор Опара.

Викладачі Івано-Франківського національного медичного університету вийшли під стіни університету та намагались переконати студентів піти на переговори з дирекцію. Але студенти не погодились і вимагали зниження прохідного балу на іспиті, який вже склали.

«Питання до КРОК-2 вибирає Центр тестування. Просимо записати перелік питань, з якими ви не згідні. Результати КРОКу будуть за 10-14 днів після проведення тестування. За цей час перелік питань буде наданий для повторної експертизи, і якщо вони будуть визнані невідповідними, бал за них не буде враховуватися при визначенні кінцевого балу», – пояснила заступниця ректора Ганна Ерстенюк, пише «Курс».

За її словами, такі проблеми мають студенти інших медичних вишів України.

За словами протестувальників, вони мають побоювання, що не склали іспиту і їм доведеться перескладати його наступного року. Для цього багатьом треба буде їхати додому в Африку та Азію, робити візу і повертатися назад в Україну на новий екзамен.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук