В Івано-Франківському університеті нафти й газу відкрили пам’ятник полеглим в АТО студентам
Відкриття пам'ятної стели в Івано-Франківському університеті нафти й газу
На території Івано-Франківського університету нафти й газу відкрили пам’ятну стелу полеглим студентам-воїнам АТО Тарасу Зозулі та Андрію Прошаку.
Освятив пам'ятник архієпископ УГКЦ Володимир Війтишин. Біля стели відправили панахиду. Квіти до її підніжжя поклали студенти, повідомив «Курс».
Батькам полеглих в АТО студентів ректор університету Євгеній Крижанівський вручив медалі за заслуги перед університетом.
На відкритті також були присутні представники міської та обласної влади.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleУсі фото - Курс
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter