В Івано-Франківську скоротилося виробництво будівельної та деревообробної галузей
Підприємства Івано-Франківська порівняно з січнем-серпнем 2008р. збільшили випуск основних видів продуктів харчування: масла вершкового, сиру свіжого неферментованого та сиру кисломолочного, круп, виробів хлібобулочних, борошна пшеничного, майонезу - на 3-57%. Водночас спостерігалось зменшення виробництва м’яса та більшості видів м’ясних та ковбасних виробів, молока обробленого рідкого, кондитерських, макаронних виробів, напоїв безалкогольних. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Івано-Франківської міської ради.
На підприємствах з оброблення деревини та виробів з деревини, крім меблів, скорочено виробництво вікон, дверей дерев’яних, виробів дерев’яних будівельних та столярних, паркету дерев’яного щитового, шпону струганого на 14-58%. Більше, ніж за відповідний період минулого року, вироблено тільки деревини, уздовж розпиляної чи розколотої на 16,7%. У целюлозно-паперовому виробництві зменшено випуск конвертів та листівок з паперу та картону, коробок з паперу та картону для зберігання паперового канцелярського приладдя, товарів шкільних та канцелярських з паперу та картону - на 20-36%.
У будівельній галузі в серпні порівняно з липнем спостерігалося збільшення випуску блоків та цегли з цементу, штучного каменю чи бетону для будівництва, сумішей бетонних готових для використання; цегли випущено на рівні липня 2009 року. Водночас у виробництві більшості видів будівельних матеріалів порівняно з січнем-серпнем торік допущено подальше скорочення випуску: стінових будівельних матеріалів, елементів конструкцій збірних для житлового чи цивільного будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, металоконструкцій будівельних збірних - на 31-85%.
У машинобудуванні менше, ніж у відповідному періоді 2008р. вироблено газомірів, верстатів для оброблення дерева, машин пральних, приладів та апаратури для автоматичного регулювання та керування, комплектів проводів для транспортних засобів, трансформаторів електричних, приладів для вимірювання фізичних та хімічних величин - на 21-79%. Збільшено випуск схем інтегральних та мікромодулів, вузлів та деталей до апаратури електрозв’язку, корпусів підшипників та підшипників ковзання на 9-25%.