В Києві віряни Московського патріархату вимагали «воскресіння другої Росії»

У неділю, 17 липня, в Києві біля Софії Київської зібралися віряни Московського Патріахату, які вигукували «Пусть воскреснет вторая Россия!» і співали «Боже, царя храни!», тримаючи в руках зображення та ікони Миколи ІІ.

«На сході гинуть наші брати українці, а на Софійській площі, в самому що не є центрі Києва, вигукують і співають про Рассею-матушку і царя батюшку, і про Україну – “вторую Россию”», – прокоментував подію священик Української православної церкви Київського патріархату Іван Сидор, який також розмістив фото цього заходу.

Це зібрання відбувається неподалік будівлі Служби безпеки України, яка, до слова, вбачає в проведенні хресного ходу, який організував Московський патріархат, ризики дестабілізації ситуації в Україні. Але голова СБУ Василь Грицак запевнив, що спецслужби роблять усе можливе, аби не допустити провокацій.

Нагадаємо, на початку місяця учасники хресного ходу стартували двома колонами — одна зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині, інша – з Почаївської лаври на Тернопільщині. Серед прочан помічали людей військової статури, а серед атрибутів — так звані «гвардійські стрічки» та значки російського царя Миколи Другого. 27 липня вони зустрінуться в Києві перед Днем хрещення Київської Русі. На загальному молебні очікується близько 30 тисяч прочан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук