В Києві запропонували перейменувати проспект Комарова на честь Леоніда Каденюка

Проспект космонавта Комарова у Києві пропонують перейменувати на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, який помер 31 січня. Відповідна петиція розміщена на сайті Київської міської ради.

«Постать космонавта Комарова ніяким чином не пов'язана з містом Києвом, а є наслідком радянського постколоніального минулого. Крім того, саме на цьому проспекті розташований Національний авіаційний університет. Тому доцільно вшанувати пам'ять про першого астронавта незалежної України Леоніда Каденюка в назві проспекту біля Національного авіаційного університету. Особливо це стає актуальним саме в цей складний час і стане гарним прикладом для національно-патріотичного виховання молоді України», – йдеться у тексті петиції.

Петиція зареєстрована 1 лютого і набрала момент написання матеріалу набрала 49 підписів із 10 тисяч необхідних для розгляду міською владою. Таку кількість голосів петиція повинна набрати за 90 днів.

Як повідомляв ZAXID.NET, перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк помер у Києві на 68-му році життя. Смерть настала раптово, коли космонавт здійснював ранкову пробіжку в парку. Причиною смерті став серцевий напад.

Поховають Каденюка у п’ятницю, 2 лютого, на Байковому кладовищі в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук