Міносвіти обіцяє вчасно видати шкільні атестати випускникам

Міносвіти обіцяє вчасно видати шкільні атестати випускникам
Міністр освіти провела нараду щодо завершення навчалнього року у школах

Міністерство освіти і науки повернеться до старої електронної бази випускників, щоб уникнути можливих затримок із видачею атестатів випускникам шкіл. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

«Ми обіцяємо, що атестати і свідоцтва будуть видані вчасно, щоб діти не мали проблем з подачею документів на вступну кампанію», – написала Гриневич на своїй сторінці у Facebook.

За словами Гриневич, «місяць тому МОН раптово змінив електронну базу, в яку повинні вноситися дані про випускників для подальшого друку документів».

«Що з’ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, не має підтвердження, що в ній будуть захищені персональні дані випускників, немає гарантії, що база витримає навантаження, коли до неї звернуться тисячі шкіл. І найстрашніше – при роботі з базою атестати випускникам можуть бути видані не раніше липня», – написала міністр у своєму Facebook.

Відтак було вирішено повернути стару електронну базу, щоб забезпечити вчасну видачу атестатів випускникам.

Перехід до роботи з новою електронною базою в Міносвіти відклали на літо.

«Одразу по закінченні навчального року ми почнемо зміни в роботі з базами даних освіти – будуть проведені прозорі конкурсні процедури і в спокійному – не авральному! – режим введені необхідні зміни», – зазначила Гриневич.

Нагадаємо, раніше Гриневич заявила, що до реформи шкільної освіти, а саме переходу на 12-річний термін навчання, необхідно підготуватися. Разом з тим вона висловила впевненість, що система ЗНО буде діяти надалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук