В Мінсоцполітики повідомили, коли по всій країні запрацюють «прозорі офіси»

Міністр соціальної політики Андрій Рева прогнозує, що центри надання адміністративних послуг соціального характеру «прозорий офіс» з’являться по всій Україні не раніше ніж за 5-7 років.

Про це він заявив 25 серпня під час робочої поїздки до Харкова щодо плану створення «прозорого офісу», повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«“Прозорі офіси” по всій країні мусять запрацювати через 5-7 років. Коли у вашому місті запрацює центр надання адміністративних послуг нового формату, ви побачите, наскільки зміниться ставлення людей до влади, адже їм не доведеться більше пересуватися з кабінету в кабінет та стояти в чергах», – зауважив Рева.

За його словами, створення «прозорих офісів» у перших пілотних містах дасть мультиплікаційний ефект, оскільки перші розроблятимуть зразок для масового загальнодержавного впровадження роботи центрів надання адміністративних послуг.

«Основна мета плану створення мережі “прозорих офісів” – реформування неефективного державного апарату та значне покращення надання послуг населенню», – наголосив Рева.

8 серпня Кабінет Міністрів схвалив реалізацію на території Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова пілотних проектів зі створення центрів надання адміністративних та соціальних послуг у форматі «прозорий офіс». Спочатку проект розпорядження передбачав, що центри повинні будуть надавати лише соціальні послуги, проте віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що такі центри можна об'єднати з центрами надання адміністративних послуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук